Бразилия приближава Шестата! Неймар торпилира Мексико (видео+галерия)

Бразилия направи още една крачка към шестата си световна титла. Отборът на Тите победи с 2:0 Мексико в атрактивен мач от Мондиал 2018. "Селесао Бразилейра" надви закономерно "ацтеките", които от своя страна отново стигнаха до обичайното си ниво на световно първенство – осминафинал. В герой за бразилците се превърна Неймар, който откри резултата в 51-ата минута, а след това бе в основата на гола на Роберто Фирмино в 88-ата минута.Бразилците вече чакат победителя от двубоя Белгия – Япония тази вечер, с който ще мерят сили на четвъртфинал в Казан.
Бразилия вече мисли за четвъртфиналите, докато мексиканците напускат Мондиал 2018. "Ацтеките" продължават да се спъват неизменно на осминафинал от 1994 година насам. ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА! ФЕНОВЕТЕ НА БРАЗИЛИЯ!ФЕНОВЕТЕ НА МЕКСИКО!