Мишо Александров и Легия вече мислят за групите на ШЛ (видео)

Полският първенец Легия (Варшава) удари с 2:0 като гост Дъндолк и до голяма степен си гарантира участие в групите на Шампионската лига. Националът Михаил Александров започна на резервната скамейка за Легия и влезе в игра в 89-ата минута на мястото на контузилия се Стивън Лангил. Малко след това Александър Прийович заби втория гол за гостите.

Дъндолк изненадващо стигна до плейофния кръг, но днес срещу себе си имаше съперник, който го превъзхождаше сериозно. През първото полувреме ирландците успяха да удържат нулевото равенство, но след почивката разликата в класите си каза думите и Легия взе комфортен аванс преди реванша идната седмица.
Легия откри резултата в 56-ата минута с гол от дузпа на Неманя Николич. Именно унгарският национал отбеляза и решителните попадения, с които тимът стигна до плейофния кръг. Домакините се хвърлиха да изравняват, но в даденото от рефера допълнително време сърбинът Прийович вкара втори гол за Легия и уби интригата.

ДЪНДОЛК - ЛЕГИЯ 0:2
0:1 Н. Николич (56)
0:2 А. Прийович (90)

МИНУТА ПО МИНУТА!

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!