Мишо Александров с цял мач при загуба на Легия

Халфът Михаил Александров беше титуляр при загубата на Легия (Варшава) с 1:3 като домакин срещу Арка (Гдиня) в среща от шестия кръг на полското първенство. Националът на България остана на терена през целия двубой, но не успя да помогне на шампионите да избегнат второто си поражение през сезона.

Маркус Винисиус в шестата минута даде аванс за гостите, а Адам Марчиняк реализира второто попадение в 19-ата минута. Отново Марчиняк беше точен в 58-ата минута, докато почетното попадение за столичани беше дело на Каспер Хамалайнен четири минути след това.

След тази загуба Легия се намира на 11-ото място в класирането с актив от едва 6 точки.