Вердер сгази Падерборн (видео)

Отборът на Вердер (Бремен) смаза с 4:0 като домакин Падерборн 07 в двубой от 13-ия кръг на германската Първа Бундеслига. Златко Юнузович изведе "бременските музиканти" напред в резултата още в 10-ата минута, а в началото на второто полувреме домакините шокираха съперника си с два светкавични гола. В 48-ата минута Дейви Зелке бе точен за 2:0, а само две минути след това Фин Бартелс реализира още едно попадение за Вердер. Крайния резултат оформи Левент Айчичек в 80-ата минута.

С тази победа Вердер събра 13 точки и се изкачи на 14-а позиция в класирането. Падерборн е 10-и с 16 точки. Лидер е Байерн (Мюнхен) с 33 точки, пред Волфсбург с 23 (и мач по-малко) и Байер (Леверкузен) също с 23.

СТАТИСТИКА НА МАЧА

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!