Три гола не стигнаха на Вердер да изскочи от дъното (видео)

Измъчващият се Вердер (Бремен) се спаси от домакинско поражение срещу Хановер 96, стигайки до 3:3 с гол в 88-ата минута. Това обаче не помогна на тима да напусне зоната на изпадащите. Младата сензация Дейви Зелке донесе точката в края, лишавайки съперника от  първа победа след три поредни загуби. Ласр Щиндл изведе хановерци напред след 12 минути игра, а до края на полувремето Вердер успя да изравни след гол на Златко Юнузович от фаул в 35-ата минута.

Настроението на "Везерщадион" се върна в 55-ата минута, когато изненадващият титуляр Мелвин Лоренцен вкара за 2:1. Гостите от Долна Саксония обаче не оставиха нещата така. Само за две минути те обърнаха в своя полза след точни изстрели на Хоселу, като и в двата случая пасът дойде от Хироши Кийотаке.

Веднъж братът на Тони Кроос - Феликс Кроос, спаси от голлинията удар на Кийотаке.

Хановер 96 се радва на сравнително спокойствие в средата на класирането и в същото време е само на 3 точки от зона "Европа".

All Goals - Werder Bremen 3-3 Hannover - 13-12... by BundesVideo