Берое обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига. На страницата си в социалните мрежи старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик).
Берое обяви контролите
"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм", заяви Вълчев.
Защитникът изигра 19 мача за Хебър през миналия сезон, като отбеляза два гола.