Вход / Регистрирай се

Берое представи трето ново попълнение

Берое представи трето ново попълнение

Берое обяви привличането на трето ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига. На страницата си в социалните мрежи старозагорци представиха защитника Георги Вълчев, който през миналия сезон защитава цветовете на Хебър (Пазарджик).

Берое обяви контролите
Берое обяви контролите

"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм", заяви Вълчев.

Защитникът изигра 19 мача за Хебър през миналия сезон, като отбеляза два гола.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички