Вход / Регистрирай се

ОФК Несебър се раздели с трима

ОФК Несебър се раздели с трима

Галин Димов, братята Генчо и Коста Далеви няма да играят повече за едноименния тим на Несебър. Тримата бяха част от отбора, спечелил първенството на Югоизточната Трета лига. Първият беше сред най-опитните футболисти в състава през последния сезон. Димов ще продължи в Нефтохимик (Бургас). Несебър вече даде ход на подготовката си за новия сезон във Втора лига. Работи се по комплектоването на състава за предстоящата кампания.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички