Вход / Регистрирай се

Димки и факли в сектора на Ботев

Димки и факли в сектора на Ботев

Феновете на Ботев (Пловдив) запалиха димки и факли малко след началото на второто полувреме. Те запалиха и фенски артикули на Левски, като минути по-късно в сектора за гости сториха същото.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички