Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Кремонезе и Антов удариха Сасуоло като гост

Отборът на Кремонезе постигна ценна победа с 4:1 над Сасуоло в гостуването си на стадион "Мапеи" от 4-ия кръг на италианската Серия "Б". Цял мач за гостите записа българският национал Валентин Антов, който се представи на добро ниво, макар да получи жълт картон през втората част.

Кремонезе поведе в резултата в 20-ата минута с гол на Марко Нести, но домакините успяха да изравнят в 31-вата минута чрез Лука Моро от дузпа.

Гостите обаче бързо реагираха и си върнаха преднината чрез Микеле Колоколо в 35-ата минута, а след това и Денис Йонсен се разписа за 1:3 в 45-ата минута.

Крайното 1:4 пък оформи Леонардо Серникола в 88-ата минута на двубоя.

С тази победа Кремонезе събра актив от 6 точки и заема 7-ата позиция в класирането. Сасуоло е с 5 точки на 11-ото място.