Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Суарес и десет от Интер Маями се разправиха със Синсинати

Отборът на Интер Маями победи с 2:0 тима на Синсинати в среща от редовния сезон на американската Мейджър Лийг Сокър. И двата гола отбеляза Луис Суарес (1’, 6’).

Успехът бе пряк сблъсък за първото място в Източната конференция, като на върха се задържа клуба на Дейвид Бекъм, който вече има аванс от осем точки пред днешния си съперник.

Голямата звезда на Интер Маями - Лионел Меси, отново не бе на терена, тъй като продължава да лекува контузията, която получи по време на участието си в турнира Копа Америка с националната фланелка на Аржентина.

Меси се приближава до завръщане на терена

Все пак на терена бе другият от дрийм тийма на Барселона - Луис Суарес, който за поредна вечер имаше ключова роля за доброто представяне на отбора.

Домакините от Интер Маями си свършиха работата още преди почивката и след по-малко от 10 минути вече бяха вкарали двата си гола, като Суарес откри резултата преди изминаването на първите 60 секунди от срещата.

Пет минути по-късно уругваецът вкара и второто си попадение в мача.

Оттук нататък обаче всичко хубаво за домакините приключи, като те останаха с човек по-малко заради неблагоразумието на Томас Авилес, който в 42-рата минута получи втори жълт картон.

В осмата минута на продължението на първата част пък самият Суарес също бе оцветен в жълто. Тази участ бе споделена и от Жорди Алба, който бе санкциониран в 4-ата минута на продължението на второто полувреме.

Двамата обаче не са застрашени от пропускане на следващия мач за своите, а Интер Маями задържа аванса си и заслужено се поздрави с трите точки.