Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Победният гол на Испания е третият най-късен на европейски първенства

Испания разби сърцата на домакина Германия с победен гол в 119-ата минута на вълнуващия четвъртфинален двубой в Щутгарт, приключил 2:1 за Ла Фурия.

Резервата Микел Мерино се превърна в герой с попадението си с глава в 118:52 минута на паметния сблъсък.

Историята показва, че това е третият най-късен победен гол на европейски първенства. Според статистическата компания Opta знаменитият гол на Мишел Платини за 3:2 над Португалия на Евро 1984 е отбелязан само една секунда по-късно - в 118:53 минута. Лидер в това отношение като автор на най-късния победен гол в историята е Артьом Довбик за Украйна над Швеция на Евро 2020 - в 120:36 секунда.