Септември (Тервел) завърши с категоричен успех

Септември (Тервел) надигра у дома Бенковски (Исперих) с 3:0. Срещата е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Домакините изковаха успеха в последния четвърт час.

Веднага след почивката натиснаха. Имаха възможности, но ги пропиляваха. В 75-ата минута рефера отсъди дузпа за нарушение срещу Даниел Димов и Тодор Вълканов я вкара. Секунди по-късно съдиятаа отстрани за втори жълт с червен картон играч на Бенковски за нарушение. В 80-ата минута Владислав Мирчев уцели гредата пред празната врата на гостите. Той обаче се възползва от паса на Вълканов и вкара с глава в 85-ата минута. В 89-ата стори същото след подаване на Умут Руфи – 3:0.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!