Черноломец си тръгна с точките от Исперих

Черноломец (Попово) излъга Бенковски с 2:1 в Исперих. Срещата е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Стана равностоен мач с положения за гол и пред двете врати. Хакан Шюкрю пропиля първото за домакините, десетина минути след началото. В 30-ата минута съотборника му Ивелин Василев стреля, топката премина през куп играчи и спря в мрежата. Реферът обаче не зачете попадението, отсъждайки, че кълбото се ударило в неговото тяло и даде спорна топка. Сонер Хюсеин завърши самостоятелен пробив с попадение за 1:0.

Гостите натиснаха след почивката. Александър Недев изравни с глава след центриране в 58-ата минута. По идентичен начин Тихомир Кънев направи обрата факт в 80-ата минута. Домакините протестираха за засада, но рефера отсъди гол – 1:2. В 85-ата минута състезателя им Даниел Желев беше спрян с нарушение и блъсна играч на Черноломец, за което беше отстранен с червен картон.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!