Септември (Тервел) с изразителна победа в Русе

Септември (Тервел) надигра Локомотив с 4:0 в Русе. Срещата е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите дръпнаха в резултата с попадението на Кристиан Пешков в 6-ата минута. Отборът му продължи да доминира, но не създаде друго чисто положение за гол до почивката. Дани Братоев отправи опасен удар към вратата на тервелци, но стража им изби топката в 43-ата минута. Втората част започна с натиск на Септември.

Той се увенча с втори гол, дело на Тодор Кулев в 64-ата минута. След 180 секунди съдията отсъди дузпа за гостите. Последва 4-минутен спор къде точно да бъде поставена топката за изпълнение на дузпата и русенския страж Александър Ангелов отказа да застане на вратата. В крайна сметка го направи и Пешков реализира от бялата точка за 0:3. Накрая Станислав Иванов вкара с глава след центриране.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!