Гигант подчини Димитровград

Гигант (Съединение) надви у дома едноименния тим на Димитровград с 3:2. Срещата е от последния 38-и кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен двубой с доста атаки към вратите. Повечето бяха пред голлинията на гостите. Те обаче се радваха първи. Случи се в 47-ата минута, когато Филип Сантов им даде преднина в резултата.

Селекцията на Манол Георгиев реши мача в своя полза за десетина минути. В 70-ата капитана Никола Марин изравни. Стоян Митев направи обрата с шут от 30 метра в 75-ата минута. В 80-ата пък Аурел Мусай вкара дузпа за 3:1. Димитър Алексиев реализира второто попадение за гостите, 120 секунди преди края.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!