Дубълът на Локо (Пловдив) с изразителна победа

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) надигра гостуващия му Гигант (Съединение) с 4:0. Срещата е от 37-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Резултатът е достатъчно красноречив за съотношението на силите на терена.

Кръстьо Банев допринесе с хеттрик. Той откри резултата, десетина минути след началото. В 15-ата удвои аванса на пловдивчани. В 60-ата пък се разписа от дузпа. Влезлият като резерва Аксел Велев вкара четвъртия гол в 80-ата минута. В 85-ата съотборника му Виан Станков и Райко Алов от гостите се спречкаха и рефера ги отстрани с червени картони.