Зона София отново триумфира в "Турнира на талантите"

Днес се изиграха последните три срещи от "Турнира на талантите", който се проведе на футболната база в Бояна. Всички мачове от четвъртото издание на надпреварата бяха предавани на живо в Sportal.bg, а победител отново стана отборът на Зона София.

Зона Бургас поведе в Турнира на талантите

Първият мач от днешната програма противопостави отборите на Зона Благоевград и Зона Велико Търново. Великотърновци спечелиха с 2:1, а трите попадения в двубоя паднаха през второто полувреме.

Зона Велико Търново поведе след гол на Петър Петров. Благоевград изравни чрез Каракостов, но Петър Петров отново вкара, за да донесе първата победа на своя тим в турнира.

Във втория мач Зона Пловдив надделя над Зона Варна след изпълнение на дузпи. Двата отбора завършиха наравно 1:1 в редовното време, след като варненци успяха да изравнят в заключителни минути.

При 11-метровите наказателни удари пловдивчани се оказаха по-точни и запусаха трета поредна победа с дузпи.

В последната среща Зона София се наложи над Зона Бургас 2:0. И двете попадения паднаха след почивката. Първо Киров беше точен, а в края на двубоя Явор Кръстев се разписа от пряк свободен удар.

По този начин столичани спечелиха "Турнира на талантите".