Игор Тиаго се контузи и избухна в сълзи (видео)

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго не сдържа сълзите си, след като напусна контузен мача на своя Брюж срещу Роял Юнион СЖ от плейофите за титлата в Белгия. Бразилецът беше принудително заменен в средата на второто полувреме с травма в коляното и след това се разплака на резервната скамейка, откъдето догледа двубоя, завършил 2:2.

"Още нямаме яснота около състоянието на Игор. Трябва да изчакаме изследванията", коментира старши треньорът на Брюж Ники Хайен.

Както е известно, през януари белгийският гранд продаде Игор Тиаго на Брентфорд и от новия сезон нападателят ще се подвизава в Премиър лийг.

Самата среща на "Ян Брейдел" беше много напрегната. Хенок Теклаб даде преднина на Роял Юнион Сж в 48-ата минута, но Брюж направи обрат с две попадения на Андреас Сков Олсен (57', 72'). В 84-ата минута Коки Мачида донесе точката на гостите и ги остави в битката за титлата.

Два кръга преди края на сезона лидери в класирането са Андерлехт и Брюж с по 46 точки, а Роял Юнион Сж е трети с 43. На 19 май Андерлехт и Брюж ще се изправят един срещу друг в Брюксел.