Отново е време за дерби! Ще видим ли нов триумф на "червените" или този път победата ще е за Левски - на живо със стартовите състави

Хърватия с трофей след бой над Египет

Хърватия спечели с категоричното 4:2 сблъсъка си с Египет в Кайро. Срещата бе част от новия формат ФИФА серии и бе своеобразен финал на минитурнира, в който участие взеха още Нова Зеландия и Тунис. Така "ватрените" ликуваха с трофея. В първия си мач те победиха Тунис с дузпи.

Египет взе ранна преднина в мача с гол на Рами Рабия още в 6-ата минута, но Никола Влашич изравни в 21-вата минута.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

През второто полувреме обаче хърватите се развихриха и изковаха солидна преднина след попадения на Бруно Петкович в 57-ата, Андрей Крамарич в 77-ата и Ловро Майер в 87-ата минута за 1:4.

Египет успя да направи загубата си малко по-почетна, отбелязвайки втори гол, дело на Мохамед Абделмонем в 95-ата минута.