Унгария победи Турция в Будапеща и показа добра форма преди Европейското

Отборът на Унгария победи с 2:0 тимът на Турция в приятелски мач. Двубоят бе част от подготовката на двете селекции за Евро 2024 в Германия.

След нулево първо полувреме домакините откриха резултата малко след почивката на двубоя. При изпълнение на пряк свободен удар турски футболист докосна топката в собственото си наказателно поле и съдията се принуди да покаже бялата точка. Дузпата изпълни Доминик Собослай, който не сбърка и поведе съотборниците си към успеха.

В третата минута на продължението халфът Андрас Шафер вкара втори гол за “маджарите”, но той бе отменен заради засада.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!