Спартак (Варна) надви Марица в Пловдив и продължава да гони първото място

Спартак (Варна) се върна на победния път, след като се наложи с 2:0 като гост на Марица (Пловдив) в двубой от 25-ия кръг на Втора лига. “Соколите” се разписаха по един път в двете полувремена, като първо голмайсторът на отбора Ахмед Ахмедов даде аванс в 22-ата минута, а в 70-ата Георги Бабалиев вкара второ попадение.

С тази победа Спартак си запази второто място и остава на три точки зад първия Септември. Варненци са с 48 пункта, а столичани с 51. Трети е Монтана с 46. Марица от своя страна продължава с незадоволителните резултати и остава в опасната зона. “Пиратите” са с 25 точки на 16-ата позиция.

Снимки: Startphoto