Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Миланов с час игра при победа на Динамо

Българинът Георги Миланов бе титуляр при победата на клубния си Динамо (Букурещ) с минималното 1:0 срещу отбора на УТА Арад в срещата от 30-ия кръг на румънската Суперлига. Успехът бе от голямо значение за столичани, които се измъкнаха от предпоследното място, където сега е съставът на Волунтари. Съпеникът от УТА пък пропусна и последния си шанс да се класира за първата шестица, тъй като това бе финалният двубой от първенството преди да се раздели на две плейофни групи.

Георги Миланов започна от първата минута и бе заменен в 61-ата минута, когато на негово място влезе нападателят Дани Иглесиас.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Единственият гол в срещата падна през първото полувреме в 20-ата минута, когато се разписа 28-годишният португалец Гонсало Грегорио.

Това бе трети пореден мач на столичният тим без загуба, докато съперникът от Арад изпита вкуса на поражението за втори път в последните си три изяви на домашна сцена.