Слаб мач на Петко Христов и загуба за Специя

Отборът на Специя допусна домакинска загуба с 0:2 от ФералпиСало. Срещата бе от 27-ия кръг на Серия "Б". Българският национал Петко Христов записа пълни 90 минути, но изигра слаб мач и получи ниска оценка за изявите си на терена.

Гостите стигнаха до успеха с голове на Матия Феличи в 38-ата и Андреа Ла Мантия в 76-ата минута. Още едно тяхно попадени в началото на мача бе отменено заради засада.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Въпреки победата ФералпиСало не успя да изпревари Специя в класирането. И двата тима остават в опасната зона, съответно на 18-ата и 19-ата позиция. Специя е с актив от 26 точки, а ФералпиСала с 24.