Гризман е с контузия на глезена, потвърдиха от Атлетико Мадрид

Атлетико Мадрид потвърди, че рекордьорът по голове за тима Антоан Гризман е с контузия на глезена. 32-годишният французин се контузи снощи по време на гостуването на Интер, загубено с 0:1, като бе заменен принудително към края на мача.

Антоан Гризман страда от умерено изкълчване на глезена. Той бе принуден да напусне терена в 78-ата минута. Според медицинския доклад, издаден от медицинските служби на клуба, Антоан Гризман страда от умерено разтежение на глезена, след като френският нападател бе принуден да напусне терена в последната част на мача срещу Интер във вторник. Седмицата на “рохибланкос” е в очакване на развитие”, пишат от Атлетико.

От клуба не уточняват колко точно ще отсъства Гризман. Испанските медии също са с противоречиви информации, като според “Релево” французинът със сигурност няма да е готов за реванша с Атлерик Билбао за Купата на Краля на 29 февруари, докато “Марка” смята, че той ще остане под въпрос за мача и може и да се възстанови.

Атлетико се огъна под натиска на Интер, но интригата остава

Най-вероятно Гризман няма да има проблем да участва в реванша с Интер в Шампионската лига на 13 март.

Снимки: Imago