Клоп: Травмите на Джоунс и Жота не изглеждат добре, Нунес също почувства нещо

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира ситуацията с поредните контузии в лагера на мърсисайдци. Къртис Джоунс и Диого Жота бяха заменени принудително през първото полувреме на двубоя с Брентфорд, като според германеца травмите им не изглежда добре, макар че все още няма яснота колко са сериозни. Дарвин Нунес, който реализира страхотен гол през първата част, бе заменен на почивката, защото е почувствал някаква болка, но за момента също не е ясно дали има реален проблем. Вчера Алисон Бекер получи разтежение по време на тренировка и тепърва ще се разбере колко време ще отсъства бразилецът.

"Емоциите са противоречиви, защото загубихме играчи, като все още не знам колко сериозно е състоянието им. Нещата обаче не изглежда добре за нито един от двамата. Но това, което направиха момчетата след 15-ата минута е изключително, и то срещу отбор, който е така построен, че да дразни съперника си. Изпълниха 18 статични положения, а ние имахме четири. 18 пъти имаше центрирания в наказателното ни поле след тези статични положения. В такива случаи ти трябват тела, късмет и вратар, който изигра невероятен мач. Нападателите се разписаха, а можеха да вкарат и повече. Щастливи сме от представянето.

Определено имаме лош късмет с контузиите. Къртис, Диого, а и Дарвин, който почувства нещо, но все още не знаем дали има някакъв проблем. Не ни е лесно, но в момента нещата вървят добре. Имаме 57 точки и след няколко дни играем отново", заяви Клоп след победата с 4:1.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!