Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Чорбаджийски не влезе при загуба на Диошдьор

Бившият защитник на ЦСКА - София Божидар Чорбаджийски остана на пейката при загубата на Диошдьор с 1:2 от Кечкемет в 19-ия кръг, с който се поднови сезонът в унгарската ОТП Банк Лига. Отборът на българина няма победа в последните си три шампионатни мача и заема 8-о място в класирането с 25 точки.

Кристофер Хирват откри в полза на Кечкемет в 17-ата минута, но в 59-ата Руди Пожег възстанови равенството. Малко по-късно втори гол за Диошдьор беше отменен заради засада. Победата на домакините донесе Хорват с второто си попадение в двубоя в 71-ата минута.

В друга среща днес Пакш се наложи с 1:0 при визитата си на Мезьокьовешд-Жори и оглави таблицата, с точка преднина пред шампиона Ференцварош. Единствения гол в срещата реализира Балинт Сабо в 47-ата минута.