Черно море и Беса (Добри дол) не се победиха

Отборите на Черно море и Беса (Добри дол) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе на терените на "Голд Сити" в Турция.

Васил Панайотов: Сега ще е много по-трудно! Пожелавам си шест точки срещу Лудогорец и ЦСКА

Това бе втора проверка за "моряците" в днешния ден, след като преди обед завършиха 1:1 с руския Спартак Кострома.

Черно море завърши наравно в първата си контрола за деня

Първият удар в мача дойде в 8-ата минута, когато Мишаел Алвес стреля от далечна дистанция, но кълбото не затрудни стража на Беса.

В 19-ата минута главният съдия отсъди дузпа за игра с ръка на Живко Атанасов в наказателното поле. Зад топката застана Арменд Алими, който стреля силно, но Иван Дюлгеров показа своята класа, отразявайки майсторски удара.

В 38-ата минута Росен Стефанов бе близо да открие резултата. След центриране отдясно бранителят нацели топката, която обаче се отби в левия страничен стълб.

В 50-ата минута Мишаел Алвес отправи опасен удар, но топката не намери очертанията на вратата.

В 84-ата минута главният съдия взе доста спорно решение да отмени гол на Исмаил Иса. Мишаел Алвес намери с далечен пас нападателя, който си поведе топката с гърди, напредна и прехвърли вратаря, но страничният рефер сигнализира за игра с ръка.

До края на проверката "моряците" продължиха да са по-активни, но защитата на Беса се справи с атаките на лидера в еfbet Лига и проверката завърши без победител.

ЧЕРНО МОРЕ - БЕСА 0:0

Стартови състави:

Черно море: 25. Иван Дюлгеров, 4. Росен Стефанов, 3. Живко Атанасов, 32. Мартин Дичев, 6. Виктор Попов, 17. Мартин Милушев, 71. Васил Панайотов, 29. Берк Бейхан, 33. Мишаел Алвес, 8. Мазир Сула, 41. Уеслен Жуниор

Беса: 12. Тофилоски, 21. Ариф, 20. Драгарски, 4. Ламалари, 3. Мислими, 34. Белули, 5. Алими, 9. Назифи, 10. Есати, 23. Алексовски, 19. Скендери

Снимка: chernomorepfc.bg