Спартак (Варна) смачка ЦСКА 1948 II и поглежда смело към първото място

Спартак (Варна) разгроми дубъла на ЦСКА 1948 с 5:0 в отложен мач от 18-ия кръг на Втора лига. Гостите от морската столица не оставиха никакъв шанс на днешния си опонент и се доближиха на две точки от първото място. Румен Руменов откри рано резултата с попадение още във втората минута. В 32-ата Йохан Н’зи удвои. Последваха два бързи гола в 61-ата и 63-ата минута, дело на Ангел Грънчов и Румен Руменов. В 82-ата Даниел Халачев оформи крайния резултат.

“Соколите” заемат второто място в класирането с 36 пункта. Първи към момента е отборът на Септември (София) с 38. ЦСКА 1948 II, който миналата година грабна титлата във Втора лига, сега е 11-ти с 24 пункта и вече 4 двубоя без победа.