Катандзаро на Димо Кръстев ликува в Сицилия

Димо Кръстев отново не влезе в игра за Катандзаро, но отборът му продължава с впечатляващото си представяне в Серия "Б". Тимът на българския защитник победи с 2:1 като гост един от фаворитите в дивизията - Палермо. По този начин съставът на Винченцо Виварини излезе на трето място в класирането, изпреварвайки Кремонезе на Валентин Антов и Комо.

Палермо остана без успех в трети пореден мач и се намира на шесто място в подреждането. Отборът е неубедителен на "Ренцо Барбера" и постепенно започна да изостава от лидерите.

Голмайсторът на Катандзаро от миналия сезон Пиетро Йемело откри резултата в 44-ата минута. Малко след почивката Томазо Биаши удвои преднината на гостите. Палермо стигна само до почетно попадение, дело на Лео Щулац в 82-ата минута.

Водачи в Серия "Б" с по 30 точки са Венеция и Парма, а Катандзаро е трети с 27.