Вратар и автогол съсипаха Балкан срещу дубъла на Септември (София)

3:3 приключиха в Ботевград местния Балкан и Септември II (София). Срещата е от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига. Левашки вратарски грешки и автогол спряха домакините за успех. Николай Миков откри головата им сметка с шут от 25 метра в 13-ата минута. В 32-ата обаче Емил Ангелов си вкара автогол за 1:1.

Четвърт час след почивката, Миков отново изведе Балкан напред. Само след 180 секунди обаче, вратаря Слави Матин поведе топката, спъна се, падна, Георги Джиков се възползва и изравни. Здравко Атанасов отново даде преднина на ботевградчани с гол в 74-ата минута. В 82-ата обаче влезлия като резерва Валентин Доцев шутира от 25 метра, Матин не успя да отрази и стана 3:3.