Евро 2024: Украйна - Белгия 0:0

Балкан пак шамароса ОФК Костинброд

Балкан срази едноименния тим на Костинброд с 4:1 в Ботевград. Срещата е от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига. Само преди три дни, гостите отнесоха 0:5 от същия противник в мач от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Днес селекцията на Иван Редовски отново доминираше. Иван Алексиев откри с глава след центриране на Павел Петков в 22-ата минута.

Последният удвои от дузпа в 31-ата, отсъдена за нарушение срещу Николай Миков. Фаулираният пък се възползва от пас на Йордан Дамянов и направи резултата категоричен в 50-ата минута. Половин час по-късно, Здравко Атанасов вкара красив гол със задна ножица. Борислав Будинов реализира почетното попадение за гостите от дузпа в последните секунди.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!