Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Юношите на България до 15 години пропуснаха шансовете си срещу Румъния

Юношеският национален отбор на България до 15 години повтори сценария от първия приятелски двубой срещу Румъния като гост преди два дни и въпреки превъзходството си регистрира поражение с 0:1. Момчетата на селекционера Владислав Вутов бяха много по-активният отбор през първата част, в която пропиля няколко изгодни положения за откриване на резултата.

На почивката в нашия състав бяха направени няколко промени, а веднага след началния сигнал за втората част изстрел от далечна дистанция изненада българския страж Дамянов и Румъния поведе в резултата. До края на мача, въпреки натиска на "лъвчетата", България не успя да достигне до изравнителен гол.

Поражение на юношите до 15 години от Румъния в контролна среща

Съставът на България: 12. Иво Ганчев (46 – 1. Дамян Дамянов), 3. Виктор Иванов (77 – 15. Васил Гочев), 4. Максимилиян Лазаров (60 – 18. Преслав Стойков), 6. Ястиян Георгиев (77 – 21. Андрей Нешев), 7. Ернан Ангелов (60 – 11. Васил Иванов), 9. Габриел Йорданов (77 – 10. Джем Андонов), 14. Димитър Маринов (65 – 19. Петър Благоев), 16. Александър Вутов (46 – 8. Дариус Дуролари), 17. Йоан Андреев (46 – 24. Никола Калчев), 20. Ангел Тодоров (46 – 5. Светослав Иванов), 22. Димитър Кънев (46 – 2. Петър Байраков).

Селекционер: Владислав Вутов.