Защитник на Монтана ще отсъства от терените поне месец

Защитникът на Монтана Никола Борисов е със съмнение за скъсана връзка на десния глезен. 23-годишният централен бранител се контузи в самия край на домакинската среща с Янтра (Габрово), спечелена с 2:0. Днес той си направи ядрено-магнитен резонанс в столична клиника, а ако резултатите от него се потвърдят, ще отсъства от терена поне месец.

Силно второ полувреме донесе трите точки за Монтана срещу Янтра (Габрово)

С травма от мача е и френският нападател Кевин Беманга. Той пострада през първото полувреме, а след почивката на неговото място старши треньорът на Монтана Николай Митов пусна Стефан Каменов. Наставникът на монтанци ще реши утре дали да го включи в групата за гостуването в събота на новака във Втора лига Черноморец (Бургас).