Груев записа първи минути, но късметът обърна гръб на Вердер

Българският национал Илия Груев се появи за първи път от началото на сезона в игра за Вердер (Бремен), но тимът допусна загуба с 0:1 при визитата си на Фрайбург в среща от втория кръг на Бундеслигата. Полузащитникът влезе на терена в 87-ата минута, когато резултатът все още беше 0:0. В последните секунди на даденото 6-минутно добавено време обаче Максимилиан Филип заби майсторски гол.

По този начин бременчани остават без точка и дори без отбелязан гол в актива си в елита, след като в първия кръг бяха разгромени с 4:0 от Байерн (Мюнхен). Отделно Вердер вече отпадна от Купата на Германия.

Сега отборът на Груев направи силно първо полувреме, но след почивката съставът на Фрайбург наложи превъзходство и в крайна сметка стигна до победата.

Снимки: Imago