Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Трима бащи пуснаха синовете си титуляри в изминалия кръг на efbet Лига

На любопитен факт станахме свидетели в изминалия кръг на efbet Лига. Трима старши треньори на родни тимове пуснаха титуляри синовете си в мачовете на тимовете си.

Първо в събота Любослав Пенев пусна сина си Ник на върха на атаката на Хебър срещу Ботев. 18-годишният нападател остана на терена до 67-ата минута, а отборът му се поздрави с успех 1:0 над “канарчетата”.

И Хебър победи Ботев, столът на Станислав Генчев се разклати

По-късно през деня наставникът на Славия - Хосе Мария Бакеро заложи на сина си Йон срещу Черно море. 26-годишният испанец остана на терена до 80-ата минута, но не помогна особено на “белите”, които загубиха с 1:5 на стадион “Александър Шаламанов”.

Черно море прегази Славия и продължи с безгрешния си поход в елита

Накрая вчера Неманя Милянович постави сред титулярите на Крумовград сина си Даниел срещу ЦСКА 1948 и халфът се отблагодари на баща си с победния гол.

Страхотно попадение пречупи ЦСКА 1948 и донесе втори запомнящ се успех за Крумовград

Снимки: Startphoto