Балкан изпусна Банско тийм

1:1 приключиха в Ботевград, Балкан и Банско тийм. Срещата е от втория кръг на Югозападната Трета лига.

Домакините трябва да съжаляват, че взеха само точка. Те владееха инициативата през целия мач, но пропиляха възможностите си да спечелят. Павел Петков проби, подаде и Здравко Атанасов вкара на празна врата в средата на първата част – 1:0. После Калоян Бонев пропусна два пъти да увеличи аванса. Пред отсрещната врата също имаше критичен момент. Играч на гостите изравни с глава, четвърт час след почивката. В оставащото време, Бонев и Атанасов пропуснаха да донесат победата за домакините.