Раков Честохова и Карабах не се победиха, поляците продължават напред

Отборите на Карабах и Ракув направиха равенство 1:1 в реванша от втория кръг на квалификациите на Шампионската лига. Поляците продължават напред към третия кръг от пресявките на “турнира на богатите”, след като спечелиха първия двубой с 3:2.

И двете попадения паднаха през първото полувреме. Фран Тудор изведе гостите напред в 52-ата минута, а осем минути по-късно албанецът Редон Джиджа върна надеждите на азербайджанския шампион за обрат, но това не се случи и полският първенец продължи напред.

В следващия кръг на състезанието Ракув ще играе с кипърския Арис (Лимасол), докато Карабах продължава европейската си кампания в Лига Европа, където ще срещне със загубилия от двойката ХИК и Молде, които също играят тази вечер.

Снимки: Gettyimages