Костов: Загубихме на “Герена”! Как няма да има психологически разстройства

Наставникът на Левски Николай Костов обяви след домакинското поражение с 1:2 от ЦСКА 1948 в мач от първия кръг на efbet Лига, че това няма как да не се отрази психологически на “сините”.

Тежък старт за Левски! Исторически успех за ЦСКА 1948 на "Герена"

“Футболът е на резултат. В първите минути имахме скованост, която преодоляхме. Отбелязахмме гол, можехме да вкараме и втори. Изравнителният гол смути нашите играчи. През втората част имахме надмощие. Те се отбраняваха много добре и нямахме някакви чисти положения. Въпреки това имахме ситуации. Получихме втори гол от статично положение и загубихме. Разказах ви мача.

Това, което тренираме, не се получаваше толкова добре, тъй като играехме малко мудно. Направихме грешки в разиграванията, които бяха смущаващи и повлияха психически на нашите млади играчи. Част от играта са статичните положения, възползваха се максимално и си спечелиха трите точки. За съжаление това е футоблът. Не очаквахме такъв резултат. Очаквахме да победим.

Губим първия мач на Герена. Как няма да има психологически разстройства. Въпреки че ЦСКА си имат своя не лош отбор”, коментира Костов.

Снимки: Sportal.bg