Финландия с разгромна победа, резерва с хеттрик

Финландия постигна убедителна победа с 6:0 в домакинството си на Сан Марино в среща от група "H" на квалификациите за Евро 2024. Това бе трета поредна победа за тима на Марку Канерва и след нея отборът оглави класирането в групата.

Глен Камара откри резултата в 16-ата минута, а Бенямин Келман се разписа малко преди почивката. Канерва направи тройна смяна след час игра, а една от резервите му се отличи с хеттрик. Даниел Хеканс отбеляза три гола в рамките на девет минути и направи резултата 5:0. Теему Пуки отбеляза шестото попадение в 76-ата минута. Финландците удариха и греда четири минути преди края на редовното време.