Нулево равенство между Черна гора и Унгария

Черна гора и Унгария завършиха 0:0 в Подгорица в среща от група "G" на евроквалификациите и нито един от двата отбора не се откъсна в битката за първите две места. Унгарците са в по-добра позиция, тъй като са втори с актив от 4 точки, но след два изиграни мача. Тимът на Миодраг Радулович е със същия актив, но от три срещи.

Българският национален отбор, който е последен в групата, изостава само на три точки от втория и третия. Шансовете на "трикольорите" за едно от челните места са минимални на фона на слабото представяне.

Унгарците не създадоха почти нищо запомнящо се пред вратата на черногорците, докато домакините имаха няколко опасни възможности пред Денеш Дибус. Най-добрият шанс за гол за Черна гора дойде още в шестата минута, когато при едно центриране от десния фланг Адам Над едва не си вкара автогол. В опита си да изчисти топката халфът я изпрати с глава към собствената си врата и тя се отби от напречната греда.

В средата на първото полувреме Стеван Йоветич бе на сантиметри от откриването на резултата. Капитанът на Черна гора стреля с десния крак от границата на наказателното поле, но за неудоволствие на феновете по трибуните топката премина на сантиметри от страничната греда. През второто полувреме играта бе още по-затворена и в крайна сметка двата отбора се задоволиха с по точка от мача.