Звездите на Люксембург поведоха тима към успех над Лихтенщайн, Махмутович изигра цял мач

Националният отбор на Люксембург записа домакински успех с 2:0 над Лихтенщайн в двубоя помежду им от група J на квалификациите за Евро 2024.

Попаденията в двубоя дойдоха през втората му част и бяха отбелязани от двамата водещи голмайстори на домакините. В 59-ата минута Данел Синани отбеляза десетия си гол с националната фланелка, след като добута топката във вратата, възползвайки се от чудесна асистенция на Жерсон Родригес. В 89-ата минута именно крилото беше точно с далечен шут по земя за 16-ия си гол за националния си тим. Цял мач за люксембургците изигра защитникът на ЦСКА - София Енес Махмутович.

Така Люксембург е на третата позиция в групата с четири точки от три мача, а Лихтенщайн е на дъното без актив след първите си три срещи.

Снимки: Imago