Торино и Фиорентина запазиха баланса в съперничеството си през този сезон

Отборите на Торино и Фиорентина завършиха наравно 1:1 на “Олимпико Гранде Торино” в среща от 36-ия кръг на Серия А. Това е първо реми между двата тима през този сезон, след като “биковете” спечелиха на “Артемио Франки” с 1:0 в първенството, но малко след това загубиха от “виолетовите” на същия стадион с 1:2 за Купата на Италия.

И двете попадения в днешния двубой дойдоха през втората част. Лука Йович се появи в игра за гостите на почивката и само три минути му бяха нужни, за да открие резултата с удар с глава след центриране на Кристиан Куаме. Все пак Антонио Санабрия донесе равенството в мача с попадението си в 66-ата минута, когато се възползва от аситенция на Алесандро Буонджорно.

Освен че балансът в съперничеството между двата отбора през тази кампания се запази, те продължават да имат равен брой точки - по 50. Фиорентина е 9-и в класирането, а Торино е 11-и, като между тях е 10-ият Болоня.

Снимки: Gettyimages