Септември (Тервел) с минимален успех над Черно море II

Септември спечели с 2:1 в Тервел срещу втория отбор на Черно море (Варна). Двубоят е от 27-ия кръг на Североизточната Трета лига. Обещаващо начало за домакините с попадението на Николай Иванов в 6-ата минута, когато вкара с глава след центриране на Денис Кадир. В средата на полувремето обаче Марин Петков изравни от дузпа. При този резултат, съперниците се оттеглиха на почивка. Четвърт час след нея тервелци изпълниха фаул, последва удар с глава, вратаря изби, но Ивелин Кузманов реализира с пета за окончателното 2:1.

Домакините имаха още една възможност, но влезлия като резерва Румен Николов я пропиля. Жечко Йорданов се засуети сам срещу вратаря на Септември по диагонала през първото полувреме. После влезлия като резерва за варненци Николай Трифонов стреля с глава, но не сполучи.