Рилци обърна дубъла на Черно море

Рилци спечели с 2:1 срещу Черно море II (Варна) в Добрич. Двубоят е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Варненци имаха превес до почивката. Марин Петков и Серги Кешкерян пропуснаха да вкарат. Стори го обаче съотборника им Дейвид Луканов от фаул, половин час след началото. През второто полувреме не стана футбол. Играта беше накъсана. В 72-ата минута Дейвид Венциславов изравни от дузпа.

Михаил Михайлов направи обрата с попадение, десетина минути преди края. След последния сигнал от варненския щаб изразиха недоволството си от съдийството, особено през втората част. Домакините пък имат претенции за неотсъдена дузпа през първото полувреме.