Мак Алистър иска в Ливърпул, преговорите продължават

Аржентинският национал от Брайтън Алексис Мак Алистър иска да премине в Ливърпул. Двете страни обаче все още не са уточнили всички детайли по личните условия на 24-годишния полузащитник, твърди популярният италиански спортен журналист Фабрицио Романо. Преговорите между представителите на световния шампион и ръководството на мърсисайдци ще продължат в следващите две седмици

Именно с гол на Мак Алистър от дузпа в 99-ата минута Брайтън победи Манчестър Юнайтед с 1:0 като домакин в отложен мач от 28-ия кръг на Висшата лига в четвъртък вечер. Клубът от "Олд Трафорд" също се интересува от аржентинеца, но бюджетът на Ерик тен Хаг за трансфери през това лято ще зависи от това колко играчи ще продаде Манчестър Юнайтед.

Снимки: Imago