Balkan Grand Prix 6

Изживейте зрелището Реал Мадрид - Манчестър Сити с "Домът на феновете"

В Carlsberg “Домът на феновете” имате възможност да станете част от полуфиналите в Шампионска лига.

Регистрирайте се сега и играйте в нашата мач игра за вълнуващия сблъсък в Шампионска лига между Реал Мадрид и Манчестър Сити. От Вас се изискват футболни познания, няколко прогнози или просто малко късмет и може да се сдобиете с нов 65-инчов 4K Ultra HD телевизор.

За целта трябва да познаете правилно 6 аспекта от срещата - точен резултат на полувремето, точен краен резултат, първи голмайстор, колко ъглови удара ще има в мача, както и това дали ще има дузпа или червен картон. Играйте още сега и докажете, че сте фенът, който най-добре познава футбола в Шампионска лига!

Реал приема Сити на 9 май, а реваншът в Англия е на 17 май. През миналия сезон и двата отбора станаха шампиони на страните си, но в момента положението е различно. “Гражданите” се борят за златото в Премиър лийг и сега, докато “белите” отдавна отпаднаха от битката с Барселона.

Съставите на Карло Анчелоти и Джосеп Гуардиола се срещнаха на полуфиналите в ШЛ и преди година. Тогава испанците надделяха след драматична развръзка на реванша на “Бернабеу”. “Гражданите” спечелиха първата среща с 4:3, а после в Мадрид водеха с 1:0 до 90-ата минута. Тогава обаче Родриго реализира два гола и срещата влезе в продължения, в които се разписа и Карим Бензема за крайното 3:1.

После Реал спечели и финала срещу Ливърпул, с което вдигна своята 14-та титла от турнира. Сити пък все така продължава да се бори за заветното отличие.