Камило Плачи: Отиваме в Бургас, за да задържим титлата в Пазарджик

Шампионът в мъжкото волейболно първенство ще бъде определен в решителен пети мач от финалната серия.

Това стана факт, след като Хебър (Пазарджик) надигра Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:21, 25:14, 25:22) гейма като домакин в четвъртия двубой от финала.

По този начин възпитаниците на Камило Плачи, които изоставаха с 0:2 победи след първите две срещи, съумяха да изравнят общия резултат с два поредни домакински успеха и така вкараха серията в решителен пети сблъсък, който ще бъде във вторник (2 май) от 18:30 часа в Бургас.

“Играхме добре във всички елементи. Всичко започва отначало при 2-2 победи. Отиваме в Бургас, за да задържим титлата в Пазарджик. От 0-2 стигнахме до 2-2 успеха, но по-важен и следващият мач”, заяви старши треньорът на Хебър Камило Плачи.

“Старците” от Хебър разгромиха Нефтохимик и финал №5 ще определи кой ще е шампион

Снимки: Startphoto