Атанас Петров: Един мач ще реши всичко

Шампионът в мъжкото волейболно първенство ще бъде определен в решителен пети мач от финалната серия.

Това стана факт, след като Хебър (Пазарджик) надигра Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:21, 25:14, 25:22) гейма като домакин в четвъртия двубой от финала.

По този начин възпитаниците на Камило Плачи, които изоставаха с 0:2 победи след първите две срещи, съумяха да изравнят общия резултат с два поредни домакински успеха и така вкараха серията в решителен пети сблъсък, който ще бъде във вторник (2 май) от 18:30 часа в Бургас.

“Старците” от Хебър разгромиха Нефтохимик и финал №5 ще определи кой ще е шампион

“Днес Хебър направи много добър мач. Когато тези състезатели правят такъв мач, това означава победа за тях. Денс не можахме да се противопоставим. Сервисът на Хебър реши мача. Един мач ще реши всичко. Нашата публика ще е зад нас, така че се надявам да ни помогне да победим”, заяви наставникът на Нефтохимик Атанас Петров.

Снимки: nvl.bg/startphoto.bg

Снимки: Startphoto