Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Септември (Симитли) обърна Балкан накрая

Септември (Симитли) надви гостуващия му Балкан (Ботевград) с 2:1. Двубоят е от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Стана равностоен мач, в който преобладаваше битката. През първото полувреме гол не падна.

Случи се в 50-ата минута, когато след двойно подаване Александър Иванов изведе гостите напред в резултата. Четвърт час преди края рефера отсъди дузпа и влезлия като резерва Николай Хаджиниколов изравни. Развръзката настъпи в 86-ата минута, когато друга резерва Владислав Златинов подаде и негов съотборник реализира победното попадение.