Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Банско надви Септември (Симитли)

Отборът на Банско стигна до комфортна победа с 2:0 над Септември (Симитли) в двубой от 25-ия кръг на Първа група в Югозападната Трета лига. По този начин домакините постигнаха втора победа след разделението по групи в първенството, докато тимът от Симитли е с три поредни загуби.

Домакините реализираха по едно попадение в двете полувремена. Първо Георги Факийн бе точен в 5-ата минута, а след това Денис Ангелов оформи крайният резултат в 63-ата. В класирането Банско е пети с 14 точки, но доста далеко от първата позиция, която дава право за класиране във Втора лига. Септември е последен с 6 пункта.